Wataha Czystej Krwi!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy w Watasze Czystej Krwi! Zapraszam do rejestracji !


Autor Wątek: Kamienie  (Przeczytany 626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Delidia

  • Samica Alpha WO
  • Aktywny użytkownik
  • **********
  • Lubie vs nie ! +6/-0
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Kamienie
« dnia: Maj 18, 2013, 21:56:32 »

Kamienie:
Agat – zapewnia harmonię między ciałem, umysłem i duchem, chroni przed niepożądanymi wpływami, pomaga zachować wierność sobie.
Cena- 60 WK

Akwamaryn – łagodzi charakter, wyzwala spokój i miłość, usuwa chaos i pozawala wyrażać siebie w sposób pełny i jasny.
Cena: 60 KW

Ametyst – pochłania negatywne energie,  przynosi spokój dzięki któremu umysł może otwierać się na wyższe doznania.
Cena: 55 KW

Awenturyn – łączy z siłami natury, otwiera duszę na oddziaływanie energii subtelnych, usprawnia procesy myślowe, uziemia i nie pozwala na karmienie się iluzjami.
Cena: 65 KW

Azuryt – przywołuje natchnienie, pogłębia intuicję, ułatwia medytację, wspiera koncentrację oraz ułatwia przyswajanie informacji, wzmaga przypływ i efektywność energii.
Cena: 55 KW

Bursztyn – oczyszcza atmosferę, ochroni stan posiadania, aktywizuje ukryte siły, uaktywnia poznanie wewnętrzne, wzmacnia zdolność do jasnowidzenia, pozwala osiągnąć porozumienie wewnętrzne.

Celestyn – zapewnia spokojny sen, oczyszcza aurę, chroni przed negatywnymi energiami, ułatwia komunikowanie się z dewami natury oraz duchami przodków i aniołami.
Cena:50 KW

Chalcedon – ułatwia kontakty i komunikację; równoważy energie zewnętrzne i wewnętrzne, pozytywnie wpływa na harmonię
Cena:65 KW

Chryzokola – wprowadza równowagę pomiędzy ciałem fizycznym a ciałami energetycznymi, wspomaga medytację, poprawia nastrój, pogłębia odczuwanie piękna, usuwa skutki stresu, równoważy emocje, poczucie winy i toksyczny wstyd.
Cena:32 KW

Cytryn – pochłania negatywne energie, zwiększa opanowanie i ułatwia odnoszenie sukcesów finansowych, działa pobudzająco na sferę intelektualną, wnosi światło i nadzieję, usuwa poczucie samotności.
Cena:56 KW

Diament – ułatwia rozwój duchowy, wzmacnia szlachetność i chroni przed złem i nieszczęściem, pomaga odnaleźć i zrozumieć prawdy ponadczasowe, prowadzi do osiągnięcia pełni , ale również bezkompromisowo odsłania ułomności natury
Cena: 40 WK

Fluoryt – chroni podczas medytacji, wzmacnia intuicję, sprzyja rozwojowi sfery intelektualnej, wycisza oraz pomaga w koncentracji, harmonizuje pracę półkul mózgowych.
Cena: 60 WK

Gagat – zawraca złe energie tam, skąd przyszły, wzmacnia kreatywność i twórczość, pomaga pokonać bariery czasowe.
Cena: 50 KW

Granat –  wyzwala siłę woli, pozwala osiągnąć sukces, wspomaga siłę wyobraźni, otwiera oczy na to, co ukryte, nasila jasnowidzenie, chroni przed depresją.
Cena: 70 WK

Hematyt – chroni przed „złym okiem” i negatywnymi energiami, przynosi szczęście, wzmacnia zdrowie, aktywizuje ukryte siły, pomaga przetrwać trudne chwile.
Cena: 60 WK

Jadeit – pogłębia relacje uczuciowe, przedłuża życie i poprawia jego jakość, chroni przed nieszczęśliwymi wypadkami, sprzyja rozwojowi duchowemu.
Cena: 50 KW

Jaspis – oczyszcza i harmonizuje energię życiową, chroni ciało fizyczne, broni przed negatywnymi wpływami innych , pomaga korzystać ze zgromadzonych doświadczeń, uczy bezinteresowności i skromności.
Cena: 40 WK

Kamień księżycowy – wpływa korzystnie na relacje partnerskie, rozwija wyobraźnię i zdolności twórcze, ma działanie ochronne odbijając negatywne energie, przyciąga pozytywne wibracje, pomaga zaakceptować aspekt natury.
Cena: 60 WK

Kamień polny – wspomaga ochronę, zapewnia bezpieczeństwo i przynosi odprężenie, usuwa zmęczenie powstające na skutek przepracowania, łączy z żywiołem ziemi i energiami Natury.
Cena: 50 WK

Karneol – zakotwicza energię, wzmacnia witalność, dodaje żywotności, zwiększa możliwości twórcze, pomaga realizować zadania dnia codziennego, chroni przed nudą i rutyną.
Cena- 40 WK
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2013, 19:45:32 wysłana przez Delidia »
Zapisane
Wiek:prawie 5 lat
Moce:
~żywioły
~władza nad demonami
~czytanie w myślach
~hipnotyzujący wzrok
~razi prądem
~uzdrawianie
~nieśmiertelność
 ~Torturowanie umysłem
~Magia
_________
Partner: Kayen
Potomstwo: --
__________
Siła: 1000
Zręczność: 1000
Czujność: 1000
Szybkość i zwinność : 1000
Odwaga:1000
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
babor nanashin goldcraft niezrozumieni cinemak