Wataha Czystej Krwi!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zapraszamy do watahy lodu i ognia !


Autor Wątek: Opowiadania  (Przeczytany 1366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kayen

  • Samiec Alpha WO
  • Zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Lubie vs nie ! +6/-0
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 259
    • Zobacz profil
Opowiadania
« dnia: Maj 17, 2013, 17:49:29 »

A więc tak tutaj na tym wątku będziecie mogli się pochwalić swoimi talentami pisarskimi ,a jeśli mnie wciągnie to moge zrobić osobny dzial poświęcony dla danego opowiadania   ,a więc DO BOJU!!
Zapisane
Wiek:prawie 5 lat
Moce:
-żywioły
-władza nad demonami
-czytanie w myślach
-hipnotyzujący wzrok
-Klonowanie się
-może przenikać wilcze umysły
-nieśmiertelność
-Paraliżuje umysłem
-uzdrawianie

Siła:1000
Zręczność:1000
Czujność:1000
Szybkość i zwinność 1000
Odwaga -1000

Kayen

  • Samiec Alpha WO
  • Zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Lubie vs nie ! +6/-0
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 259
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2013, 10:45:34 »

                                         PROLOG
                                                                                     
                     
                                                                                                                             Patiflo , 29.07.2014

                                                                   Drev !!

 A więc jednak stoimy po przeciwnych stronach

  NIE !!!

  Jesteśmy wrogami ,którzy są nawzajem siebie pozabijać ,którzy oddaliby wszystko za głowe tego drugiego i szczycić się nią przed innymi.
                  Jednak w nas tkwi coś niepokojącego.
 Coś co podarował nam sam Bóg,zsyłając do naszych czarnych serc,jedną małą iskierkę,która roświetla je na nowo dając im inną barwę.
                  Czerwieni,Krwistego odcienia.Miłości .
                   

                                                                                                                     Elena

           Ps: Nie bądz zly ,ale zchowałam go ...To dla twojego bezpieczeństwa.


   Do oczu napłyneły mi łzy ..Nie ogłam już nic zrobic.To stanowczo za daleko zaszło by tak po prostu teraz się wycować nawet jeśli zapłaciłabym za to karą śmierci.Nie moge..To wyłącznie przeze mnie teraz musimy uciekać przed śmiercią.
     Jedna z łez spadła na trzymający w ręce list.Nagle spostrzegłam ,że krwawie ,mocno krwawie ,z lewego boku.Tak jakby pisząc ten list robiłam w sobie krwawe dziury ,które mnie niszczyły ,bo wiedziałam ,że nie mogłam tak długo tego ciągnąc.Byliśmy z dwóch innych światów ....On był demonem ....Posłańcem samego diabła ,a ja ...Nawet nie wiem kim jestem.Czy człowiekiem czy może jednak samym aniołem  ,nie wiem ...I już raczej się nigdy nie dowiem ...
  Ztargałam list i szybko wrzuciłam go do ogniska ,przysłuchując się jak papier skwierczy.. Trzymając się za lewy bok by zatamować płynącą krew wstałam na równe nogi próbowałam złapać rownowage ,by wkońcu zrobić coś pożytecznego i pomoc ubolewanemu Boleaszowi ,który właśnie stracił swoją rodzinę .Widział na własne oczy śmierć swojej żony ,która zaciekle broniła świętego Patiflo..Na próżno ..Miasto już upadło ! My już też ....
      Całą ludzkośc czeka zagłada ,a my na to już nic nie poradzimy.
                              Patiflo przestalo istnieć ,a demony szykują się do ostatecznej bitwy..Z ludzmi ..!!



                              KONIEEEEEEEEEEEEEEEEEC

 Jak coś to nwm co z ortografią ,bo na spidiego pisałem i mi się sprawdzać nie chciało
Zapisane
Wiek:prawie 5 lat
Moce:
-żywioły
-władza nad demonami
-czytanie w myślach
-hipnotyzujący wzrok
-Klonowanie się
-może przenikać wilcze umysły
-nieśmiertelność
-Paraliżuje umysłem
-uzdrawianie

Siła:1000
Zręczność:1000
Czujność:1000
Szybkość i zwinność 1000
Odwaga -1000

Kayen

  • Samiec Alpha WO
  • Zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Lubie vs nie ! +6/-0
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 259
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2013, 10:46:15 »

                         Rozdzial 1 - Przez wizje do ducha..

 Wszędziew iskrzyły się zlote dzwony ,a w powietrzu unosiła się ciężka woń dymu z kadzidła .Ptaki śpiewały wysokim churem ,a srebrzysty śnieg ,sprawiał ,że to miasto stalo się jeszcze bardziej charakterystyczne ,gdyż wszystkie pory roku mieszają sie w jedną ..Tak jak z żywiołami. To miejsce w ogole bylo magiczne tak jakby ktoś je wzorował na snach..Snach ,w ktorych nawet najmroczniejsza sytuacja zmienia się w pogodną tęcze ,a świat niesie ci nadzieje na lepsze jutro..Tak to zdecydowanie było Patiflo - miasto aniołów,w którym wszyscy mają szanse i wszystkim układa się życie tak jak je zaplanował ..To tutaj spełniają się życiowe marzenia .To wielki dar zostać anielicą ,naczelną łowców ,córką pradawnego Klaus'a pół anioła pół demona ,który sprawił ,ze na świecie zapanowała harmonia w okół ludzi i zmarłych ..Zawisło porozumienie między aniołami demonami ,a stróżami ...Ludziom już nie zagraża żadna katastrofa ..Chyba ,że chyba ,że ......Nastanie era ciemności ...Demony zbuntują się i zostawia nam nieprzyjemny list protestancji ,w którym jeden z wiecznych będzie musiał zginąc za wszystkich innych w całym wszechświecie ...Ale do tego nie dojdzie .Nie może .Póki anioły jeszcze czuwają ...
   Siedziałam skulona wpatrując się w odległy ode mnie o pareset metrów ,jeden wielki mur ,który oddziela świat aniołów od świata ludzi ..Śmiertelnicy nie mogli go zauważyć ,a gdyby jednak to się stało ,zburzylibyśmy równowage .
 - Elena ! - nagle usłyszałam swoje imię z po za mgły .
  Był to Amy ...Mój najlepszy przyjaciel,który nigdy mnie nie opuszczal nawet ,kiedy jeszcze stąpaliśmy po ziemi ,kiedy byliśmy malymi szkrabami ,a teraz dorośliśmy i nadal mamy przy sobie siebie ..
 Wstałam na równe nogi wicząc Amy'ego zaniepokojonego ...
- Coś się stało ?-sppytałam zaniepokojona zaistniało sytuacją ...
- Chodzi o Klaus 'a miał wizje .Mamy klopoty ....Poważne kłopoty - wymamrotał przerażony ..
- Co ? Jaką wizje ?Wiesz coś jeszcze ? -spytałam zbita z pantałyku .
- Nie ,nie mam pojęcia co widział,ale wlaśnie ma się odbyć narada .Ty jako naczelna łowców musisz iść ze mną.Też powinnaś wiedzieć..
 Kiwnełam głową w geśćie ,że już ide .Przecież nie mogłam tu zostać wiedząc ,że ominie mnie ważna narada .Nie rozumiałam jednak co sie dzieje ..Klaus od ponad 13 lat nie miał żadnych wizji ,a teraz .Coś nie gra ,naprawde czeka nas coś strasznego ..Boje się nawet o tym myśłeć ,by nie zburzyć mojego spokoju ..
    JEDNAK JUŻ ZOSTAŁ ZBURZONY !!!!
 
Zapisane
Wiek:prawie 5 lat
Moce:
-żywioły
-władza nad demonami
-czytanie w myślach
-hipnotyzujący wzrok
-Klonowanie się
-może przenikać wilcze umysły
-nieśmiertelność
-Paraliżuje umysłem
-uzdrawianie

Siła:1000
Zręczność:1000
Czujność:1000
Szybkość i zwinność 1000
Odwaga -1000
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
pyn life watahaloup agentki divum